Fiberton Prekast Ve Beton Yapı Elemanları A.Ş. Mersin Firma Bilgileri - yapifirmalari.com
Ana Sayfa
Yapı Sektörleri
Seri İlanlar
Fuar Etkinlikler
Bize Ulaşın
Giriş Yap
Hesap Ayarlarım
Eklemiş Olduklarım
Yeni İçerik Ekle
Favori Firmalarım
Destek Talepleri
Banka Hesap Bilgileri
Çıkış
Bulunduğunuz bölgede yer alan firmaların haberlerini, ilanlarını ve ürünlerini listeleyelim ...
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6 + 8 = ?
FİRMAMI EKLEMEK İSTİYORUM 5 dakikanızı ayırarak firmanızı ekleyin..
ADRES VE HARİTA BİLGİLERİ
Fiberton Prekast Ve Beton Yapı Elem.. Ana Sayfa > Cephe Kaplama > Cephe Sistemleri
YETKİLİ KİŞİ :
ALİ HAYDAR GÜLER
YETKİLİ GÖREV :
Firma Sahibi / Ortağı
FİRMA SEHİR :
Mersin - Akdeniz
FİRMA ADRES :
Sarıibrahimli Mahallesi K..
FAX :
0324 645 44 03
WEB SİTESİ :
SOSYAL MEDYA :
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 21:00
SERVİS SAATLERİ 10:00 - 20:00
2874 ZİYARETÇİ
FİRMA HAKKINDA BİLGİLER

FİBERTON, 15 yıla varan sektörel deneyimi, her biri alanında uzman mimar, mühendis, tekniker ve diğer çalışanları ile sektöre yön vermeye devam etmektedir.

GRC üretimi için ülkenin en uygun iklim, lojistik ve hammadde imkânları sunan Mersin fabrikamızın dünya standartlarındaki ürünlerini, yüksek kalite, uygun fiyat anlayışı ile sizlere sunuyoruz.

GRC üretimi için temel hammadde olan uygun vasıflardaki beyaz çimento sadece Mersin ve Adana’ da üretilmektedir. Çukurova bölgesi, GRC üretiminin diğer vazgeçilmezi olan silis madeni bakımından Türkiye’nin en zengin ve kaliteli silis sahalarına sahiptir.Bu nedenle Türkiye’nin en önemli cam fabrikaları bu bölgededir.

Ülkenin en büyük limanlarından birine sahip olan Mersin, lojistik konusunda büyük fırsatlar sunmaktadır. Mersin, deniz taşımacılığı ile beraber kara ve demiryolu taşımacılığı konusunda da bölge en önemli lojistik üs konumundadır. Bu nedenle FİBERTON ürünleri Türkiye ve dünyanın her bölgesine hızlı ve ekonomik olarak taşınabilmektedir.

İstanbul ve Ankara'da konumlandırılmış merkez ofislerimizde, satış, ihracat, tasarım, montaj gibi konularda hizmet verilmektedir.

Mersin’de, 14.000 m2 alan üzerine kurulu fabrikasında ISO 9001,ISO 14001, ISO 18001 ve CE sertifikaları ile üretim yapan FİBERTON, Uluslararası GRC Üreticileri Birliği GRCA üyesidir.

FİBERTON, değerli projeleriniz için deneyimli kadroları, güçlü mali yapısı ile her zaman en güçlü ÇÖZÜM ORTAĞINIZ olmaya devam edecektir.

Yapı Firmalari Rehberi
YORUMLAR
YORUM EKLEYİN
Eklenmiş Yorum Bulunmuyor !
SİZ DE YAPI FİRMALARI REHBERİ SAYESİNDE İŞLERİNİ BÜYÜTENLERDEN OLUN Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca farklı firma kayıt olmaktadır. Sizde çok geçmeden yerinizi alın.
HEMEN FİRMANI EKLE
BİLGİ ALMAK İSTİYORUM