Trotec Endüstri İstanbul Firma Bilgileri - yapifirmalari.com
Ana Sayfa
Yapı Sektörleri
Seri İlanlar
Fuar Etkinlikler
Bize Ulaşın
Giriş Yap
Hesap Ayarlarım
Eklemiş Olduklarım
Yeni İçerik Ekle
Favori Firmalarım
Destek Talepleri
Banka Hesap Bilgileri
Çıkış
Bulunduğunuz bölgede yer alan firmaların haberlerini, ilanlarını ve ürünlerini listeleyelim ...
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7 + 9 = ?
FİRMAMI EKLEMEK İSTİYORUM 5 dakikanızı ayırarak firmanızı ekleyin..
ADRES VE HARİTA BİLGİLERİ
YETKİLİ KİŞİ :
Girilmemiş
YETKİLİ GÖREV :
Yetkili Görev Girilmemiş
FİRMA SEHİR :
İstanbul - Esenler
FİRMA ADRES :
Oruç reis Mh. Giyimkent C..
FAX :
(0212) 438-56-51
GSM :
Gsm Eklenmemiş
WEB SİTESİ :
SOSYAL MEDYA :
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
298 ZİYARETÇİ
FİRMA HAKKINDA BİLGİLER

Trotec 1994 yılında Almanya’nın Heinsberg şehrinde nem alma cihazları üretimi için kurulmuştur. Bugün Trotec,Avrupa’nın birçok ülkesinde şubesi bulunan, yaklaşık 1200 kişinin çalıştığı büyük bir şirketler topluluğudur.
Türkiye şubesi 2010 yılında yerli bir ortak ile faaliyete geçmiştir. Trotec; ev tipi, sanayi tipi, inşaat tipi, havuz tip nem alma cihazlarının yanı sıra, yaşam alanları için ve endüstriyel alanlar için hava temizleme cihazları, koku giderme için ozon jeneratörleri, nemlendirme cihazları, termal kameralar, nem ölçme cihazları gibi birçok konuda üretim yapmaktadır. Trotec aynı zamanda inşaat kurutma hizmetleri de vermektedir; Yeni binalarda hızlı PVC, epoksi ve parke şap kurutma, duvar kurutma, nem kurutma hizmetleri vermektedir. Trotec aynı zamanda Su ve Sel hasarlarında tadilat öncesi kurutma hizmeti de vermektedir. Trotec firması üretmiş olduğu ürünlerin aynı zamanda kiralamasını da yapmakta olup, kiralama firması TKL Rental olarak hizmet vermektedir.
Trotec Group’un başarısını ve 20 yıl önce kuruluşundan beri büyümesinin en önemli temelini, kalifiye ve motivasyonlu çalışanları oluşturmaktadır. Cirosunun yüzde 10’undan fazlasını Ar-Ge’ye yatırmaktadır. Trotec Group müşterilerine yenilikçi teknoloji garantisi vermektedir.

YORUMLAR
YORUM EKLEYİN
Eklenmiş Yorum Bulunmuyor !
SİZ DE YAPI FİRMALARI REHBERİ SAYESİNDE İŞLERİNİ BÜYÜTENLERDEN OLUN Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca farklı firma kayıt olmaktadır. Sizde çok geçmeden yerinizi alın.
HEMEN FİRMANI EKLE
BİLGİ ALMAK İSTİYORUM