?n?aat Firmalar? - Yap? Firmalar? - Firma Rehberi
Ana Sayfa
Yapı Sektörleri
Seri İlanlar
Fuar Etkinlikler
Bize Ulaşın
Giriş Yap
Hesap Ayarlarım
Eklemiş Olduklarım
Yeni İçerik Ekle
Favori Firmalarım
Destek Talepleri
Banka Hesap Bilgileri
Çıkış
Bulunduğunuz bölgede yer alan firmaların haberlerini, ilanlarını ve ürünlerini listeleyelim ...
Firma Bilgilerimi Nasıl Güncellerim

1. Sitemizde Üyeliğiniz Varsa

  • Sitemizde bir üyeliğiniz varsa giriş yaparak sağ üstten adınız yanındaki ok ile açılır menüden "Firma Yönetimi" alanına girilir.

 

  • Giriş yapılan sayfada kullanıcınıza kayıtlı firmalar listelenir ve bu bölümde sağdaki düzenleme butonu ile firma bilgileriniz düzenlenir. Bilgiler düzenlendikten sonra onaya düşecek olup onaylanması sonrası değişiklikler sitede yayınlanacaktır. 

 

 

2. Sitemizde Üyeliğiniz Yoksa

  • Sitemizde herhangi bir üyeliğiniz yok ve sitemizde kaybı bulunan bir firma bilginizi güncellemek istiyorsanız öncelikle sitemize sağ üst köşede bulunan "Yeni Üyelik" linkine tıklanarak üye olunur. 

 

  • Üye girişi yaparak sağ üstten adınız yanındaki ok ile açılır menüden "Hesap Ayarlarım" alanına girilir. Açılan sayfadan sol menüden "Destek Taleplerim" sayfasına girilir. 

 

  • Girilen sayfada bulunan "Yeni Destek Talebi Oluştur" linkine tıklanarak "Firma Sorunları" departmanını seçerek size ait olan firma bilgisi ile birlikte talebinize bize iletiniz. 

 

SİZ DE YAPI FİRMALARI REHBERİ SAYESİNDE İŞLERİNİ BÜYÜTENLERDEN OLUN Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca farklı firma kayıt olmaktadır. Sizde çok geçmeden yerinizi alın.
HEMEN FİRMANI EKLE
BİLGİ ALMAK İSTİYORUM