Atlantik Asansor Kayseri Firma Bilgileri - yapifirmalari.com
Ana Sayfa
Yapı Sektörleri
Seri İlanlar
Fuar Etkinlikler
Bize Ulaşın
Giriş Yap
Hesap Ayarlarım
Eklemiş Olduklarım
Yeni İçerik Ekle
Favori Firmalarım
Destek Talepleri
Banka Hesap Bilgileri
Çıkış
Bulunduğunuz bölgede yer alan firmaların haberlerini, ilanlarını ve ürünlerini listeleyelim ...
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6 + 1 = ?
FİRMAMI EKLEMEK İSTİYORUM 5 dakikanızı ayırarak firmanızı ekleyin..
ADRES VE HARİTA BİLGİLERİ
YETKİLİ KİŞİ :
adnan
YETKİLİ GÖREV :
Yönetim Kurulu Başkanı, C..
FİRMA SEHİR :
Kayseri - Melikgazi
FİRMA ADRES :
Eda Sk. No:7
FAX :
0 352 222 09 01
SOSYAL MEDYA :
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 21:00
SERVİS SAATLERİ 10:00 - 20:00
614 ZİYARETÇİ
FİRMA HAKKINDA BİLGİLER
Uzun yıllar süren eğitim ve mesleki tecrübelerden sonra, 2005 yılında kurulan firmamız. Dikey taşımacılıkta Asansör ve Yürüyen Merdiven ile Endüstriyel Otomasyon konularında faaliyet göstermiş ve kısa zamanda, her iki dalda da ATLANTİK markası adı altında Türkiye'de ve yakın çevresindeki pazarlarda aranılan ve güvenilen bir marka haline gelmiştir. 2006 yılına girerken, Kurum Kimliği, ISO9001 ve Yeniden Yapılanma çalışmaları çerçevesinde Grup Şirketleri organizasyonunu benimseyerek, sadece Asansör ve Yürüyen Merdiven konularında faaliyet gösterecek olan firmada, trafik analizi, ölçülendirme, maliyet analizleri gibi aşamalardan başlayan ve satış sonrası servis ile devam eden; Proje, Taahhüt, İmalat, Montaj, Bakım hizmetleri verilmektedir.

   Firmamız asansör konusunda, Teknoloji - Emniyet - Kalite ilkelerinden taviz vermeden, dünyanın önde gelen asansör komponent üreticileri ile çalışmaya devam etmenin yanı sıra kendi kumanda yazılımını ekleyerek, global sektörde teknoloji ve hizmet üreten ender ve başarılı firmalar arasında yer almaktadır. Müşterisinin Kalite, Maliyet, Takvim gibi gereksinimlerine uygun proje çalışması yapmak, çalışanlarının geleceğine ve asansör sektörüne olumlu katkıda bulunmak ve aynı zamanda, piyasada rekabet edebilir yüksek performanslı ürünler elde etmek amacı taşıyan firma olağanüstü bir bir titizlikle çalışmalarına devam etmektedir. Sunulan çözümlerin müşteriye ve projeye özgü olması ve siparişi izleyen tüm aşamaların Avrupa Asansör Standartları'na uygun ele alınması ATLANTİK in temel farkıdır.

   Dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip ederek sistemlerine uygulayan firma bugüne kadar, Toplam Kalite ve Müşteri Memnuniyeti ilkelerini prensip edinerek, yurtiçinde ve yurtdışına yüzlerce önemli asansör ve yürüyen merdiven taahhüdü gerçekleştirmiştir. Biliyoruz ki, Asansör veya Yürüyen Merdiven satın alırken, aslında uzun süre ilişkide olacağınız, dostluklar kuracağınız bir organizasyon satın alırsınız. Bu nedenle ATLANTİK ASANSÖR ün amacı size sadece asansör satmak değil aynı zamanda dostluğunuzu da kazanmaktır
Yapı Firmalari Rehberi
YORUMLAR
YORUM EKLEYİN
Eklenmiş Yorum Bulunmuyor !
SİZ DE YAPI FİRMALARI REHBERİ SAYESİNDE İŞLERİNİ BÜYÜTENLERDEN OLUN Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca farklı firma kayıt olmaktadır. Sizde çok geçmeden yerinizi alın.
HEMEN FİRMANI EKLE
BİLGİ ALMAK İSTİYORUM