Bursa Uludağ Sondaj Bursa Firma Bilgileri - yapifirmalari.com
Ana Sayfa
Yapı Sektörleri
Seri İlanlar
Fuar Etkinlikler
Bize Ulaşın
Giriş Yap
Hesap Ayarlarım
Eklemiş Olduklarım
Yeni İçerik Ekle
Favori Firmalarım
Destek Talepleri
Banka Hesap Bilgileri
Çıkış
Bulunduğunuz bölgede yer alan firmaların haberlerini, ilanlarını ve ürünlerini listeleyelim ...
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3 + 2 = ?
FİRMAMI EKLEMEK İSTİYORUM 5 dakikanızı ayırarak firmanızı ekleyin..
ADRES VE HARİTA BİLGİLERİ
YETKİLİ KİŞİ :
taylan göktürk
YETKİLİ GÖREV :
Firma Sahibi / Ortağı
FİRMA SEHİR :
Bursa - Yıldırım
FİRMA ADRES :
mutlu sok no:5
TELEFON :
FAX :
Fax Eklenmemiş
GSM :
05314982115
WEB SİTESİ :
SOSYAL MEDYA :
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 21:00
SERVİS SAATLERİ 10:00 - 20:00
237 ZİYARETÇİ
FİRMA HAKKINDA BİLGİLER

Uludağ Sondaj ; Hakkı GÖKTÜRK tarafından İLLER BANKASI GENEL MÜDÜRLÜĞÜN' de ve Özel Sektörde 1500 Metre derinliğinde Jeotermal, Maden ve Su sondaj Kuyuları yaparak , Sondör olarak çalışmaktayken ayrılıp 1986 yılında kendi Firmasını kurmasıyla , Türkiye'nin değişik bölgelerinde özellikle içme suyu ve tarımsal kullanıma yönelik sondaj çalışmaları, zemin araştırmaları, yeraltı suyu araştırmaları ve jeotermal Sondaj ve araştırmalar yaparak devam ettirmektedir. Uzun yıllardır yüzlerce su kuyusu açan firmamız müşterilerinden sürekli gelen yeni talepleri karşılamak için teknik kadrosunu, ekipman ve makine parkını son teknolojiye göre sürekli yenileyerek şuan Taylan GÖKTÜRK bünyesinde 1250 metre ye varan derinliklerden su çıkarmayı başarmaktadır.

Özellikle teknik uzmanlık ve güçlü sondaj makinesi gerektiren kuyuların kazılması konusunda yoğunlaşan firmamız, bu konuda yıllara dayanan deneyimi, güçlü teknik ekip ve ekipmanları ile Sondaj sektöründe iddialı bir konumda bulunmaktadır.

Uludağ sondaj yaptığı Joeloji ve Jeofizik etüt çalışmalarıyla sondaj çalışmalarına yön vermekte ve müşterilerini her aşamada detaylı bilgilendirmektedir. Firmamız sondaj çalışmalarında tekniğe ve yasalara uygun kusursuz ve titiz çalışmaları ile müşteri memnuniyeti prensibini hedef olarak kabul etmektedir.

Uludağ Sondaj Mühendislik faaliyetlerine , 2008 yılında JEOTERMAL sondaj çalışmalarını ekleyip tamamen kendi makine ve ekipmanlarıyla  su sondajlarda  900 m., jeotermal sondajlarda ise 1200 m. derinlik kapasitesine ulaşmıştır.

Uludağ Sondaj günümüze kadar İller Bankası, DSİ, Köy Hizmetleri, İl Özel İdareler, Karayolları, MTA, İSKİ ve Belediyeler gibi birçok kamu kurum ve kuruluşlarına yüklenici veya alt yüklenici olarak hizmet vermiştir. Ayrıca özel sektörde proje, üst yapı ve alt yapı firmaları ile sanayi kuruluşlarına jeoloji mühendisliği hizmetleri sunulmuştur.

YORUMLAR
YORUM EKLEYİN
Eklenmiş Yorum Bulunmuyor !
SİZ DE YAPI FİRMALARI REHBERİ SAYESİNDE İŞLERİNİ BÜYÜTENLERDEN OLUN Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca farklı firma kayıt olmaktadır. Sizde çok geçmeden yerinizi alın.
HEMEN FİRMANI EKLE
BİLGİ ALMAK İSTİYORUM