Güç Yapı İzolasyon İnşaat Kocaeli Firma Bilgileri - yapifirmalari.com
Ana Sayfa
Yapı Sektörleri
Seri İlanlar
Fuar Etkinlikler
Bize Ulaşın
Giriş Yap
Hesap Ayarlarım
Eklemiş Olduklarım
Yeni İçerik Ekle
Favori Firmalarım
Destek Talepleri
Banka Hesap Bilgileri
Çıkış
Bulunduğunuz bölgede yer alan firmaların haberlerini, ilanlarını ve ürünlerini listeleyelim ...
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5 + 8 = ?
FİRMAMI EKLEMEK İSTİYORUM 5 dakikanızı ayırarak firmanızı ekleyin..
ADRES VE HARİTA BİLGİLERİ
YETKİLİ KİŞİ :
CEMİL GENÇ
YETKİLİ GÖREV :
Firma Sahibi / Ortağı
FİRMA SEHİR :
Kocaeli - İzmit
FİRMA ADRES :
Şahabettin Bilgisu Cad. A..
FAX :
0262 324 99 94
GSM :
0507 816 02 05
WEB SİTESİ :
SOSYAL MEDYA :
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 21:00
SERVİS SAATLERİ 10:00 - 20:00
262 ZİYARETÇİ
FİRMA HAKKINDA BİLGİLER

2004 yılından beri sektör içinde olan ortaklarımız 2008 başında sektördeki eksikleri ve ihtiyaçları karşılamak ve insanlara daha iyi hizmet vermek adına şirketimizi kurmuştur. Şirketimiz önceligi eski binaların yenilenmesine (renevasyon) vermiştir. GÜÇ Yapı İzolasyon İzoder üyeleri ndendir. Dış cephe mantolama başta olmak üzere çatı, iç cephe boya, drenaj, su yalıtımı ve çevre düzenlemesi yapmaktadır. Şirketimiz bu süreç içerisinde müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına göre kendini sürekli yenilemiş, KALEKİM 'in Kocaeli ve doğu marmara bölge bayisi, sektörün de önde gelen firmalarından olmuştur.

GÜÇ YAPI VİZYONU

İzolasyon (ısı yalıtımı) sektöründe en iyi hizmet ve kaliteyi sunmak. Alanında her özelligi ile farklı ve lider olmak. GÜÇ YAPI MİSYONU Müşteri odaklı olmak. İnsanların faydasına ve yararına işlerde öncü ve lider olmak. Uygulamalarımız ve hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakı ile müşterilerimizin ilk tercihi olmak. Müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer oluşturan bir mantolama firması olmak.

GÜÇ YAPI İZOLASYON ortaklarının yıllardır bu sektördeki bilgi ve birikimlerini kalite ve hizmet olarak müşterilerine yansitmak istemesi düsüncesiyle yola çikmis ve bu dogrultuda çok kisa sürede bir çokrenovasyon projesine imza atmistir. GÜÇ YAPI İZOLASYON büyesindebulundurdugu teknik kodro ile dogru yerde doğru çözümler üretebilmeyi kendine ilke edinmis, müsterilerinin sadece is sirasindadegil daima yanindaolmustur. GÜÇ YAPI İZOLASYON dogaya ve çevreye zarar vermeyen insanliginfaydasina olacak her türlü projeye girmeyi kendine misyonedinmistir. GÜÇ YAPI İZOLASYON 'nun amaci tüm insanliginyararina ve faydasina olan ürünleri tanitmak, anlatmak ve en uygun sekildeuygulamaktir.

YORUMLAR
YORUM EKLEYİN
Eklenmiş Yorum Bulunmuyor !
SİZ DE YAPI FİRMALARI REHBERİ SAYESİNDE İŞLERİNİ BÜYÜTENLERDEN OLUN Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca farklı firma kayıt olmaktadır. Sizde çok geçmeden yerinizi alın.
HEMEN FİRMANI EKLE
BİLGİ ALMAK İSTİYORUM