Diktaş Endüstriyel Mutfak Ve Soğutma Ekipmanları Ankara Firma Bilgileri - yapifirmalari.com
Ana Sayfa
Yapı Sektörleri
Seri İlanlar
Fuar Etkinlikler
Bize Ulaşın
Giriş Yap
Hesap Ayarlarım
Eklemiş Olduklarım
Yeni İçerik Ekle
Favori Firmalarım
Destek Talepleri
Banka Hesap Bilgileri
Çıkış
Bulunduğunuz bölgede yer alan firmaların haberlerini, ilanlarını ve ürünlerini listeleyelim ...
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
14 + 7 = ?
FİRMAMI EKLEMEK İSTİYORUM 5 dakikanızı ayırarak firmanızı ekleyin..
ADRES VE HARİTA BİLGİLERİ
YETKİLİ KİŞİ :
DİKTAŞ
YETKİLİ GÖREV :
Diğer
FİRMA SEHİR :
Ankara - Yenimahalle
FİRMA ADRES :
100.Yıl Bulvarı 1232.Sok...
FAX :
0312 385 98 75
WEB SİTESİ :
SOSYAL MEDYA :
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 21:00
SERVİS SAATLERİ 10:00 - 20:00
2656 ZİYARETÇİ
FİRMA HAKKINDA BİLGİLER
Firmamız 1961 yılından itibaren soğutma sektöründe öncü kuruluş olarak sizlerin güveni ile 54. hizmet yılında misyonunu başarıyla sürdürmektedir. Kuruluşumuz sektördeki ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek kendini sürekli yenilemiş, ürün ve hizmet yelpazesini bu doğrultuda çeşitlendirmiştir. Soğutma sektörünün yanı sıra, endüstriyel mutfak ve ekipmanları, market otomasyon sistemleri ile elektronik grup sistemlerinde yüksek teknolojiye sahip dünya çapındaki kaliteli markaları siz müşterilerimizle buluşturmayı hedefliyoruz.

54 yıllık ticari hayatımız boyunca müşterilerimizin bize olan güveni ile bugünlere geldik. Geçmişten bugüne olan büyümemizi, müşterilerimizin büyümesine bağlı olduğunun bilinciyle hareket ettik. Müşterilerimizle uzun soluklu işbirliği kurmak adına hem üstün hizmet sağlıyor hem de kaliteli ürünler sunuyoruz. Müşterilerimizin isteklerini yerine getirmek için çabalıyoruz ve güvene dayalı sıkı bir bağ kuruyoruz.

Üstün hizmet ve ürün kalitesiyle sürekli gelişen, yenilikleri destekleyen, şeffaf, adil ve sorumluluk ilkelerini benimseyen tüm personelimizle dürüst ticaret anlayışı vizyonumuzu teşkil etmektedir. Sahip olduğumuz değerlerimiz kurum kültürümüzün özünü oluşturur, gelecek için bize ilham verir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak adına dürüstlük, bütünlük, insan odaklılık, etik davranış, çevre ve topluma duyarlılık değerlerini benimsemekteyiz. Bu prensipler doğrultusunda tüm çalışanlarımızla, ülkemize ve milletimize üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma düsturuyla hizmet vermeye devam edeceğiz.
Yapı Firmalari Rehberi
YORUMLAR
YORUM EKLEYİN
Eklenmiş Yorum Bulunmuyor !
SİZ DE YAPI FİRMALARI REHBERİ SAYESİNDE İŞLERİNİ BÜYÜTENLERDEN OLUN Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca farklı firma kayıt olmaktadır. Sizde çok geçmeden yerinizi alın.
HEMEN FİRMANI EKLE
BİLGİ ALMAK İSTİYORUM