Mold Kalıp Plastik Kauçuk Metal San.Tic.Ltd.Şti. Kocaeli Firma Bilgileri - yapifirmalari.com
Ana Sayfa
Yapı Sektörleri
Seri İlanlar
Fuar Etkinlikler
Bize Ulaşın
Giriş Yap
Hesap Ayarlarım
Eklemiş Olduklarım
Yeni İçerik Ekle
Favori Firmalarım
Destek Talepleri
Banka Hesap Bilgileri
Çıkış
Bulunduğunuz bölgede yer alan firmaların haberlerini, ilanlarını ve ürünlerini listeleyelim ...
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8 + 1 = ?
FİRMAMI EKLEMEK İSTİYORUM 5 dakikanızı ayırarak firmanızı ekleyin..
ADRES VE HARİTA BİLGİLERİ
Mold Kalıp Plastik Kauçuk Metal San.. Ana Sayfa > İskele ve Kalıp > Plastik Kalıp
YETKİLİ KİŞİ :
mold kalıp
YETKİLİ GÖREV :
Firma Sahibi / Ortağı
FİRMA SEHİR :
Kocaeli - Çayırova
FİRMA ADRES :
5114/10 sok. no:8
TELEFON :
FAX :
0262 7421681
WEB SİTESİ :
SOSYAL MEDYA :
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 21:00
SERVİS SAATLERİ 10:00 - 20:00
2104 ZİYARETÇİ
FİRMA HAKKINDA BİLGİLER
Kalıp üreticisi olarak Mold kalıp, 1997 yılından beri farklı fabrikalarda özellikle otomotiv plastik kalıpları üzerine imalat bölümlerinde çalışmış ve buradaki bilgi birikimiyle kalıp imalatı yapmaya başlamıştır.

Yenilikçi ve vizyonu geniş yapımız ve düşüncelerimizle bundan sonrada kendi firmamızda bu faaliyetlere devam etmekteyiz.2013  yılında plastik parça üretimi, talaşlı imalat,plastik enjeksiyon kalıpları, kauçuk kalıpları, alüminyum kalıpları, şişirme kalıpları, protatip kalıpları,  aparat ve fikstür, imalatına girmiştir. Başarısını ve teknolojik liderliğini sağlayan geniş arge mühendislik çalışmaları ve tasarım ekibimiz sayesinde her geçen gün gelişmektedir, güncel kalite sistemi kullanılarak yapılmakta olan teknoloji transferleri ve yürütülen toplam kalite yönetimi çalışma sonuçlarının katkıları ile kısa zamanda Türkiye çapında kalıp konusunda tanınmasını gerçekleştirmiş ve ülke dışında da günden güne daha da fazla tanınarak gerekli dış Pazar payını elde etmesi hedeflenmektedir. Türkiye’de kalıpçılık yarım asırdır süre gelen gelişimini en iyi biçimde geliştirmiş ve dünya standartlarını yakalamıştır. MOLD KALIP, bu anlamda “Tercih sizden, çözüm bizden” ilkesini esas almıştır. Güvenilir kadrosu, kalıp konusunda makine parkuru ile kalite ve dünya standartlarına uygun kalıplar üretmektedir. MOLD KALIP müşteri memnuniyetini ön planda tutup, hammadde ve çalışanlarının deneyimini ve daima gelişmekte olan teknoloji ile tecrübesini birleştirerek, kalıp konusunda kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini misyon edinmiştir.Tecrübe ve kalite alanında sürekli gelişime uyum gösteren ekip ruhu ile sektörün öncüsü olmaya kendini aday gören mold kalıp bu anlamda hedefini dünya standartlarında görmektedir.Deneyimli kadromuz , kalıp konusunda günümüz teknolojisine uygun modern altyapımız ve makine parkımız ile üretimimizi ve kapasitemizi her geçen gün biraz daha artırmaktayız.Müşterilerin beklentileri en iyi şekilde karşılayan, çalışanlarının mensubu olmaktan gurur ve mutluluk duydukları, güvenilir bir şirket olmak. Kaynaklarımızı en iyi şekilde değerlendirerek, tüm çalışanlarımızın katkısı ile sürekli gelişmeyi sağlamak. Müşterilerine kalıp konusunda verdiği hizmetin kalitesinin müşteri memnuniyeti zincirinin her halkasını dahada kuvvetlendireceği inancı ve bilinciyle çalışmalarını sürdürmekte ve referanslarımızın tüm müşterilerimizdir demektir.Kalıp sektöründeki uzun yıllara dayanan birikim ve tecrübelerimizi müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda kullanarak yenilikçi geliştirilebilir ürünler ortaya çıkarmak birinci hedefimizdir. Mold kalıp amacımız müşterilerimizin hayal ettikleri ürünlerin tasarımlarını yapmak, bu tasarımları prototiplerle beğenilerine sunmak, kalıp tasarımı ve kalıp imalatıyla da ürünü en kısa sürede ve en kaliteli şekilde teslim etmektir.
YORUMLAR
YORUM EKLEYİN
Eklenmiş Yorum Bulunmuyor !
SİZ DE YAPI FİRMALARI REHBERİ SAYESİNDE İŞLERİNİ BÜYÜTENLERDEN OLUN Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca farklı firma kayıt olmaktadır. Sizde çok geçmeden yerinizi alın.
HEMEN FİRMANI EKLE
BİLGİ ALMAK İSTİYORUM