İnterduş-İnterbanyo Adana Firma Bilgileri - yapifirmalari.com
Ana Sayfa
Yapı Sektörleri
Seri İlanlar
Fuar Etkinlikler
Bize Ulaşın
Giriş Yap
Hesap Ayarlarım
Eklemiş Olduklarım
Yeni İçerik Ekle
Favori Firmalarım
Destek Talepleri
Banka Hesap Bilgileri
Çıkış
Bulunduğunuz bölgede yer alan firmaların haberlerini, ilanlarını ve ürünlerini listeleyelim ...
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6 + 5 = ?
FİRMAMI EKLEMEK İSTİYORUM 5 dakikanızı ayırarak firmanızı ekleyin..
ADRES VE HARİTA BİLGİLERİ
YETKİLİ KİŞİ :
Veysel DEMİR
YETKİLİ GÖREV :
Yönetim Kurulu Başkanı, C..
FİRMA SEHİR :
Adana - Sarıçam
FİRMA ADRES :
Hacı Sabancı Organize San..
TELEFON :
FAX :
03223945324
GSM :
05076921401
SOSYAL MEDYA :
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 21:00
SERVİS SAATLERİ 10:00 - 20:00
312 ZİYARETÇİ
FİRMA HAKKINDA BİLGİLER
İNTER DUŞKABİN; Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2 si kapalı olmak üzere, toplan 25.000 m2 lik alanda faaliyet göstermektedir.

Firmamız inşaat malzemeleri ve tarım sektöründen sonra yeni kurduğumuz Diston Solar Panel Enerji Sistemleri ile enerji sektöründe faaliyete başlamıştır.

İmalatını yapmakta olduğu duş ve kuvet kabinleri, banyo kuveti, duş teknesi, jakuzi, hidromasjlı küvetler, buhar banyosu, Türk hamamı fonksiyonlu duş üniteleriniz üretip pazarlamaktadır. İnterduşkabin, kurulduğu günden bu zaman geçen 16 yılda, 5 bölge müdürlüğü ve bu bölge müdürlüklerine bağlı 320 bayi ile yurtiçi pazarlama ağını kurmuştur.

İnterduş ürünleri yurtdışı pazarında, Yunanistan, İngiltere, Hollanda, İrlanda, gibi estetik, fonksiyonellik, ergonomi beklentilerinin çok yüksek olduğu pazarlarda kabul görmektedir. 

Bu ülkelerle birlikte Irak, Suriye, ürdün, Gürcistan, Rusya, Ukrayna, Azerbeycan, Kazakistan ve Türkmenistan pazarlaında oluşturulan distribütör ve bayiler aracılığı ile satılmakta ve büyük beğeni toplamaktadır.

İnterduşakabin 16 yıllık tecrübesi ile her alanda en iyi olmayı hedefler. ürünlerinde kalite, fonksiyonellik, ergonomi ve estetik beklentileri karşılayacak nitelikleri barındırmasını amaçlar. 

Bununla birlikte sektörde buluş sayılabilecek ürünler tasarlamaktadır. Halen çalışmalrını sürdürdüğü ve seri üretime başladığı konsept ürünlerde bu özelliklerin tamamı mevcuttur.

İnterduşakabin kendi bünyesinde AR-GE çalışmalrını yaptığı ürünlerin faydalı model - ürün patentini Türk Patent Enstitüsü Patent Daire başkanlığı'ndan alarak, müşterilerine yeni ve özgün ürünler sunmanın gururunu yaşatmaktadır. İnterduşakabin; tüm ürünlerin kalitesini almış olduğu ISO-9001:2000, CE belgesi, TSE,TSEK, Faydalı model, yeni buluş, Endüstriyel tasarım, Kalite Belgesi, Garanti Belgesi ve Marka Tescilleri ile kanıtlamaktadır.
YORUMLAR
YORUM EKLEYİN
Eklenmiş Yorum Bulunmuyor !
SİZ DE YAPI FİRMALARI REHBERİ SAYESİNDE İŞLERİNİ BÜYÜTENLERDEN OLUN Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca farklı firma kayıt olmaktadır. Sizde çok geçmeden yerinizi alın.
HEMEN FİRMANI EKLE
BİLGİ ALMAK İSTİYORUM