Ketenci İnşaat Tekirdağ Firma Bilgileri - yapifirmalari.com
Ana Sayfa
Yapı Sektörleri
Seri İlanlar
Fuar Etkinlikler
Bize Ulaşın
Giriş Yap
Hesap Ayarlarım
Eklemiş Olduklarım
Yeni İçerik Ekle
Favori Firmalarım
Destek Talepleri
Banka Hesap Bilgileri
Çıkış
Bulunduğunuz bölgede yer alan firmaların haberlerini, ilanlarını ve ürünlerini listeleyelim ...
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1 + 4 = ?
FİRMAMI EKLEMEK İSTİYORUM 5 dakikanızı ayırarak firmanızı ekleyin..
ADRES VE HARİTA BİLGİLERİ
YETKİLİ KİŞİ :
İBRAHİM
YETKİLİ GÖREV :
Firma Sahibi / Ortağı
FİRMA SEHİR :
Tekirdağ - Şarköy
FİRMA ADRES :
Dumluponar Cad. No:1/C
TELEFON :
FAX :
02825188878
GSM :
05357377393
WEB SİTESİ :
SOSYAL MEDYA :
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 21:00
SERVİS SAATLERİ 10:00 - 20:00
248 ZİYARETÇİ
FİRMA HAKKINDA BİLGİLER
Hakkımızda
Kurucu üyemiz İbrahim  KETENCİ 1981 yılından beri birçok sektörde ticari faaliyetler gösterip  1997 yılından itibaren Şarköy inşaat sektöründe öncü bir kuruluş olarak yerini almış ve günümüzde Şarköy’ün önde gelen inşaat firmalarının biri olarak misyonunu sürdürmektedir. Ketenci  İnşaat  Şarköy’de güven ve kalitenin simgesi olmuştur. Şarköy’ün birçok yerinde çağdaş konutların imalatını gerçekleştirmiştir. Ketenci İnşaat çağın gerektirdiği gelişmeye ayak uydurarak müşterilerine kaliteli, güvenli konutlar imal etmiş ve etmeye devam etmektedir. Bizim Ketenci İnşaat olarak ilkemiz, bireylerin ev sahibi yapmakla  birlikte deprem yönetmeliğine uygun yaptığı yatırımın hedeflenen müşteri memnuniyetinin karşılığını almış olmasının yaşattığı mutluluktur.
 
Konut Binaları
Bu projeler, konut binalarının anahtar teslim dizaynları ve inşaatlarını içermektedir. Konut inşaatlarında çok büyük bir tecrübeye sahip olan Ketenci İnşaat, çok iyi etüt  edilmiş klasik betonarme projeleri yenilikçilik içeren modern  mimari ile birleştirip  tecrübesini hızla  geliştirmektedir.
 
Vizyonumuz
Şarköy’ün  inşaat sektörünün önde gelen bir firması olarak; yeniliklere açık, ileriyi görebilen,  sürekli büyümeyi hedef alan, Şarköy’ün ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, kısacası daha çağdaş bir Şarköy hedefi ile yola çıkan ve bu amaca da her geçen gün biraz daha yaklaşan bir firma olmayı hedefledik.
 
Misyonumuz
İnsanlarımızın yaşamında modernliği ve güvenliği en üst seviyede tutarak, teknolojiyi en iyi şekil ve biçimde kullanarak , kuşaktan kuşağa devam edebilecek modern mimari yapılar hazırlayıp yaşam alanlarını mutlu ve ferah bir şekilde hazırlayıp sunmak.

YORUMLAR
YORUM EKLEYİN
Eklenmiş Yorum Bulunmuyor !
SİZ DE YAPI FİRMALARI REHBERİ SAYESİNDE İŞLERİNİ BÜYÜTENLERDEN OLUN Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca farklı firma kayıt olmaktadır. Sizde çok geçmeden yerinizi alın.
HEMEN FİRMANI EKLE
BİLGİ ALMAK İSTİYORUM