Uğur Gold Bilişim San. Ve Tic. Ltd. Şti. İstanbul Firma Bilgileri - yapifirmalari.com
Ana Sayfa
Yapı Sektörleri
Seri İlanlar
Fuar Etkinlikler
Bize Ulaşın
Giriş Yap
Hesap Ayarlarım
Eklemiş Olduklarım
Yeni İçerik Ekle
Favori Firmalarım
Destek Talepleri
Banka Hesap Bilgileri
Çıkış
Bulunduğunuz bölgede yer alan firmaların haberlerini, ilanlarını ve ürünlerini listeleyelim ...
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3 + 5 = ?
FİRMAMI EKLEMEK İSTİYORUM 5 dakikanızı ayırarak firmanızı ekleyin..
ADRES VE HARİTA BİLGİLERİ
Uğur Gold Bilişim San. Ve Tic. Ltd... Ana Sayfa > Diğer Sektörler > Kategori Yok
YETKİLİ KİŞİ :
Girilmemiş
YETKİLİ GÖREV :
Yetkili Görev Girilmemiş
FİRMA SEHİR :
İstanbul - Üsküdar
FİRMA ADRES :
Mimar Sinan Mahallesi Unc..
FAX :
Fax Eklenmemiş
GSM :
(0530) 181-94-71
SOSYAL MEDYA :
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:30
SERVİS SAATLERİ
1114 ZİYARETÇİ
FİRMA HAKKINDA BİLGİLER

Firmanın kurucusu UĞUR KULAÇ ‘dır. Uğur Dedektör kurulduğu 2000 yılından itibaren Dedektör sektöründe birikimi ve tecrübesiyle sürekli büyümeye ve gelişmeye odaklı bir vizyon benimsemiş, günümüzde saygın ve tüm Türkiye de tanınan teknoloji üreticisi bir firmadır. Bünyesinde bulunan Ar-Ge departmanı, uzman mühendis kadrosu ve eğitimli idari,teknik personeli ile sürekli yeni araştırma ve iyileştirme çalışmaları yaparak, müşterisinin beklentilerine kusursuz hizmet anlayışı ile yaklaşmaktadır. Yenilenen teknolojik gelişmeler doğrultusunda dünya normlarındaki standartların gerektirdiği tüm yenilik, alt yapı, patent, kalite ve güvenlik tescillerine sahiptir.

Temel uzmanlık sahası Metal Dedektörü olan Uğur Dedektör ’ün ürün yelpazesinde Altın Dedektörü, Tek Para Dedektörü, Define Dedektörü, Derin Arama Dedektörü, Maden Arama Dedektörü, Askeri Dedektör, Balistik Dedektör, Teknik Dedektör, Endüstriyel ve Güvenlik Dedektörü ve bireysel ya da kurumsal, birçok farklı amaç için kullanılabilen Dedektör ler mevcuttur. Kişisel kullanım için define Dedektörü, hazine Dedektörü, altın Dedektörü ve ekranlı Dedektör arayan Dedektör kullanıcıları Uğur Dedektör 'ü tercih etmektedirler. Uğur Dedektör olarak Türkiye’deki Dedektör kullanıcıları ve definecilerin istediği hayal ettiği Cihazları,Dedektörleri,Görüntülü dedektörleri Dünya standartlarında üretmeye devam edeceğiz. 

Bununla birlikte definecilerin bilgilendirilmeleri ve yaptıkları işi daha bilinçli yapabilmeleri için eğitim amaçlı define ve definecilik ile ilgili kitapların hazırlanıp definecilerin hizmetine sunulması amaçlandı. Bu kitapların isimleri altının tılsımı, gizemli mezarlar, işaretlerin sırrı dır. Uğur bey yılların bilgi birikimini bu kitaplar aracılığı ile siz değerli defineciler ile paylaştı. 

Uğur Dedektör kurulduğu günden bu güne kadar Vilus,Mayra,Sarakuza,Turuva,Köstebek,Arex 15 Plus,Arex XP 16,Arex 17 Pro,Gold Finder isimli metal arama dedektörlerinin imalatını gerçekleştirdi. Ayrıca definecilerin talep ettiği alan tarama cihazlarınının da imalatı firma tarafından gerçekleştirildi. İmalatını yaptığımız alan taramalar şunlardır. Nova 716,Ra Plus,Euro Gold,Exen V3,Gold Scanner,Cobra, AT Bionic.Uğur Elektronik zaman içinde yurtdışındaki bazı firmalara özel cihazlar da imal etti. Halen daha yurt dışına özel imalat cihazlar firmamız tarafından yapılmaktadır.

YORUMLAR
YORUM EKLEYİN
Eklenmiş Yorum Bulunmuyor !
SİZ DE YAPI FİRMALARI REHBERİ SAYESİNDE İŞLERİNİ BÜYÜTENLERDEN OLUN Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca farklı firma kayıt olmaktadır. Sizde çok geçmeden yerinizi alın.
HEMEN FİRMANI EKLE
BİLGİ ALMAK İSTİYORUM