Çatı Merdiveni İstanbul Firma Bilgileri - yapifirmalari.com
Ana Sayfa
Yapı Sektörleri
Seri İlanlar
Fuar Etkinlikler
Bize Ulaşın
Giriş Yap
Hesap Ayarlarım
Eklemiş Olduklarım
Yeni İçerik Ekle
Favori Firmalarım
Destek Talepleri
Banka Hesap Bilgileri
Çıkış
Bulunduğunuz bölgede yer alan firmaların haberlerini, ilanlarını ve ürünlerini listeleyelim ...
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
14 + 8 = ?
FİRMAMI EKLEMEK İSTİYORUM 5 dakikanızı ayırarak firmanızı ekleyin..
ADRES VE HARİTA BİLGİLERİ
YETKİLİ KİŞİ :
Girilmemiş
YETKİLİ GÖREV :
Yetkili Görev Girilmemiş
FİRMA SEHİR :
İstanbul - Sultanbeyli
FİRMA ADRES :
Ahmet Yesevi Mahallesi Ça..
FAX :
Fax Eklenmemiş
SOSYAL MEDYA :
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 22:30
SERVİS SAATLERİ 10:00 - 20:00
7605 ZİYARETÇİ
FİRMA HAKKINDA BİLGİLER

Çatı merdivenlerin görünümü ve kullanışı kadar güvenliği de oldukça mühimdir. Bağlantılarının iyi yapılması ve bina yönetmeliği ölçü ve özelliklerine uygun olmalıdır. Döner merdiven hizmeti veren firmamız yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile profesyonel merdivenler yapmaktadır. Yıllarca ilk gün ki sağlamlık ve güvenlik ile kullanabileceğiniz güvenli döner merdiven hizmeti sunuyoruz. Çatı merdiven modellerimiz şıklığı ve tasarımı ile mekanlarınıza güzellik katmaktadır.

Kullanılacak ev ya da iş yerinin büyüklüğüne ve kişilerin isteklerine göre çeşitli modellerde yapılmaktadır. En çok kullanılan model merkezde bir taşıyıcı boru ve çelik bağlantılar üzerine kurulu ahşap çatı merdiven modelidir. Bunun yanı sıra omurgalı merdivenler, saç yanaklı merdivenler, konsol merdiven, cam merdiven, beton üstü kaplama, kiriş merdiven, L merdiven, fıçı merdiven, U döner merdiven, G dönüşlü döner merdiven, metal taşıyıcılı döner merdiven, döner spiral merdiven ve özel tasarım merdivenler gibi farklı modelde çatı merdiveni yapılmaktadır. Çatı merdivenin yapılacağı yere ve kişilerin isteklerine göre merdiven planı çizilerek en uygun merdiven yapılmaktadır.

YORUMLAR
YORUM EKLEYİN
Eklenmiş Yorum Bulunmuyor !
SİZ DE YAPI FİRMALARI REHBERİ SAYESİNDE İŞLERİNİ BÜYÜTENLERDEN OLUN Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca farklı firma kayıt olmaktadır. Sizde çok geçmeden yerinizi alın.
HEMEN FİRMANI EKLE
BİLGİ ALMAK İSTİYORUM