Emlak 2017
Ana Sayfa
Yapı Sektörleri
Seri İlanlar
Fuar Etkinlikler
Bize Ulaşın
Giriş Yap
Hesap Ayarlarım
Eklemiş Olduklarım
Yeni İçerik Ekle
Favori Firmalarım
Destek Talepleri
Banka Hesap Bilgileri
Çıkış
Bulunduğunuz bölgede yer alan firmaların haberlerini, ilanlarını ve ürünlerini listeleyelim ...
Emlak 2017 Ana Sayfa > Fuarlar > fdgfdg
LOKASYON :
Ankara / İlçe Seçilmemiş Semt Seçilmemiş
FUAR TARİHİ :
07/09/2017 -- 10/09/2017
TELEFON :
(212) 465-74-74
ORGANİZATÖR :
İstanbul Fuarcılık / CNR Expo
WEB SİTESİ :
http://ankara.cnremlakfuari.com
E-POSTA :
murat.saroglu@cnr.net

Emlak sektörünün buluşma noktası, Emlak Piyasasının gözbebeği Ankara!..

CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık A.Ş.tarafından Ankara Emlak Fuarı, Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarını bir araya getirmeye hazırlanıyor. Emlak sektörünün en büyük fuarı olan CNR Emlak İstanbul’u Ankara’ya taşıyoruz.

Emlak sektörünün önde gelen firmalarının ve dev projelerin yer alacağı, ulusal ve uluslararası yatırımcıların ilgi odağı haline gelen CNR Emlak Ankara - CNR EMLAK ANKARA-Konut, İşyeri Satınalma/Kiralama ve Finansman Fuarı  Ankara’da emlak sektörünün önemli buluşma noktası haline gelecek.

Ankara, 4.5 milyonu aşan nüfusu ile nüfusu hızla artan kentlerden birisi olmakla birlikte dinamik nüfus artışı ile gayrimenkul gelişiminde önemli rol oynamaktadır. Hızlı bir yapılaşma evresinden geçen Ankara’da yeni ve değerli yatırım bölgeleri de artış göstermektedir.

Ankara’da sadece Ankara ve çevresindeki projelere değil Türkiye’nin değişik yerlerindeki projelere de yatırım yapabilecek bir kitlenin olması da Ankara’da emlak piyasasının önem kazanmasında en önemli sebeplerdendir.

 

Otel ve A Sınıfı Ofis Arzı…

Ankara otel piyasasının İstanbul ile karşılaştırıldığında doluluk ve oda satış fiyatlarında daha istikrarlı olduğu gözlenmiştir. Gerek başkent olması, gerekse kamu sektörünün ağırlıklı yapısı sebebiyle Ankara'nın üst düzey ziyaretlerin ve iş seyahatlerinin vazgeçilmez hedefi olduğu, gelişen sağlık sektörüyle birlikte de tıp kongreleri için cazibe merkezi haline geldiği ve bu sebeple otel arzının önümüzdeki yıllar içinde daha da artış göstereceği gözlenmektedir.

İstanbul'u takiben Türkiye'nin en büyük ikinci ofis pazarına sahip olan Ankara A sınıfı ofise olan talebi de tetiklemektedir. Ayrıca rezidans, AVM, vakıf üniversitelerinin artması Ankara’da emlak piyasasının önemli bir yere sahip olmasının sebeplerindendir.

SİZ DE YAPI FİRMALARI REHBERİ SAYESİNDE İŞLERİNİ BÜYÜTENLERDEN OLUN Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca farklı firma kayıt olmaktadır. Sizde çok geçmeden yerinizi alın.
HEMEN FİRMANI EKLE
BİLGİ ALMAK İSTİYORUM