Deniz Karot Adana Firma Bilgileri - yapifirmalari.com
Ana Sayfa
Yapı Sektörleri
Seri İlanlar
Fuar Etkinlikler
Bize Ulaşın
Giriş Yap
Hesap Ayarlarım
Eklemiş Olduklarım
Yeni İçerik Ekle
Favori Firmalarım
Destek Talepleri
Banka Hesap Bilgileri
Çıkış
Bulunduğunuz bölgede yer alan firmaların haberlerini, ilanlarını ve ürünlerini listeleyelim ...
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
11 + 6 = ?
FİRMAMI EKLEMEK İSTİYORUM 5 dakikanızı ayırarak firmanızı ekleyin..
ADRES VE HARİTA BİLGİLERİ
YETKİLİ KİŞİ :
Girilmemiş
YETKİLİ GÖREV :
Yetkili Görev Girilmemiş
FİRMA SEHİR :
Adana - Seyhan
FİRMA ADRES :
Ulu Cami Mah. Kızılay Cad..
FAX :
(0322) 346-37-30
GSM :
Gsm Eklenmemiş
WEB SİTESİ :
SOSYAL MEDYA :
AÇILIŞ - KAPANIŞ
SERVİS SAATLERİ
259 ZİYARETÇİ
FİRMA HAKKINDA BİLGİLER

Adana Karot, Deniz Karot, Deniz Kompresör, karot, beton delme, beton kesme, beton kırma alanlarında, ürünlerin özenli seçimini ve kurulumunu, insan kaynaklarındaki nitelik ve nicelik olarak profesyonel kadrosuyla 2000 yılından beri hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

14 seneyi aşkın süredir faaliyet gösteren Deniz Karot Adana imzasını attığı tüm projelerde müşteri ile ilişkilerini her zaman güven temeli üzerine kurmuştur. Tarafımıza duyulan memnuniyet bugünlere ne kadar istikrarlı ve hızlı gelmemizin en büyük etkenidir. 

Yaşanılan gelişimin temelindeki en büyük yapı taşı olan “güven” unsuru, bizlerin geleceğe umutla ve heyecanla bakmasını sağlamaktadır.

Misyonumuz
Deniz Karot ve Adana Karot olarak üstlenmiş olduğumuz misyon; faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde standardı yüksek, en yüksek kalite hedefli hizmet vermektir. Bu doğrultuda hedefimiz insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, gelişen Türkiye’yle beraber hedeflerimize doğru büyüyerek ilerlemektir.

Vizyonumuz
Kuruluşumuzdan bugüne şirketimiz “Üstün Hizmet, Kesin Çözüm” sloganı üzerine şekillenmiştir. Bu vizyonun bizim için anlamı sunduğumuz ürün ve hizmetlerle piyasada müşteri memnuniyetini ve bize duyulan güveni her gün hak etmek ve ileri seviyelere taşımaktır.

İnovasyon
Şirketimizin bu günlere gelmesindeki en belirleyici faktörlerden bir tanesi yeniliklere açık olmasıdır. Mevcut işlerimizdeki inovatif yaklaşımlarımız ve yeni iş alanlarına yatırım faaliyetlerimiz köklü altyapımız ve deneyimli kadromuzun bir eseridir. 

Sorumluluk
Yaptığımız her işin, pazarlamasını yaptığımız her ürünün sorumluluğunu taşırız. Müşteri ile ilişkilerimizi güven ilkesi üzerine kurar, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı firma prensibi olarak kabul ederiz.

YORUMLAR
YORUM EKLEYİN
Eklenmiş Yorum Bulunmuyor !
SİZ DE YAPI FİRMALARI REHBERİ SAYESİNDE İŞLERİNİ BÜYÜTENLERDEN OLUN Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca farklı firma kayıt olmaktadır. Sizde çok geçmeden yerinizi alın.
HEMEN FİRMANI EKLE
BİLGİ ALMAK İSTİYORUM